امروز: آخرین بروزرسانی:

تصویب لایحه تجارت با هجمه رسانه‌ای گسترده‌ای مواجه شد

ارسال شده توسط توسط زینب ذکی زاده 0

view
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: متاسفانه تصویب لایحه تجارت با هجمه رسانه‌ای گسترده‌ای مواجه شد و برخی در صدد تخریب مجلس برآمدند.
تصویب لایحه تجارت با هجمه رسانه‌ای گسترده‌ای مواجه شد

 

به گزارش گسترش تولید و تجارت ،علی ابراهیمی سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در خصوص تصویب قانون تجارت در مجلس و تاثیرات آن بر اقتصاد کشور، گفت : متاسفانه تصویب لایحه تجارت با هجمه رسانه‌ای گسترده‌ای مواجه شد و برخی در صدد تخریب مجلس برآمدند.

 

لایحه قانون تجارت در سه دوره مجلس بررسی شده است

 

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه لایحه قانون تجارت شامل 311 ماده قانونی می‌شود، ادامه داد: لایحه قانون تجارت طی سه دوره و در کمیسیون‌های اقتصادی و قضایی و حقوقی مجلس و مرکز پژوهش‌ها مورد بررسی قرار گرفته است.

 

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تخریب رسانه‌ای مجلس به دلیل تصویب لایحه قانون تجارت اقدام ناپسندی است، عنوان کرد: قانون تجارت حدودا شامل یک هزار و 200 ماده می‌شود که تقریبا 300 ماده آن تعیین تکلیف شده است.

 

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در پایان، خاطرنشان کرد: برای گشایش در حوزه اقتصاد باید به سمت اقتصاد آزاد حرکت کنیم تا شاهد تحولات گسترده‌ای باشیم.

منبع: خبرگزاری خانه ملت

 

 

لینک کوتاه

برچسب ها :

0 نظر

ارسال دیدگاه