امروز: آخرین بروزرسانی:

رفع موانع تولید باید سرلوحه کار معاونین صنایع استان ها باشد/ درمبارزه با فساد پیشرفت چشم گیری داشته ایم

ارسال شده توسط توسط زینب ذکی زاده 0

view

مدیر کل دفتر بازرسی و پاسخگویی به شکایت وزارت صمت گفت: رفع موانع تولیدباید سرلوحه کار معاونین صنایع استان ها باشدو وزارت صنعت با کسب بالاترین شاخص در مبارزه با فساد پیشرفت چشمگیری داشته است.

رفع موانع تولید باید سرلوحه کار معاونین صنایع استان ها باشد/ درمبارزه با فساد پیشرفت چشم گیری داشته ایم

به گزارش گسترش تولید و تجارت ،اکبر صادقی در گردهمایی معاونین صنایع استان ها با اشاره به اینکه رسیدگی به شکایات جز وظایف این دفتر است گفت: نگاه ما پیشگیرانه است و ماخودمان را در کنار شما می بینیم و استقرار سامانه های الکترونیکی در این راه به ما کمک می کند.
او گفت: سامانه جامع تجارت که از تامین تا توزیع را پوشش می دهد، در جهت پیشگیری از فساد مثمر ثمر است.
وی با اشاره به الکترونیکی کردن سفارش ها گفت: عمده ترین مشکلات در ثبت سفارش ها بوده است و ما هر جا که بتوانیم فرایندهای روبه مشتری را شناسایی و با احصا آنها با فساد مبارزه کرده ایم.
صادقی در بخش دیگری از صحبت هایش به رفع موانع تولید اشاره کرد و گفت: ما در جنگ اقتصادی قرار داریم و دشمنان تهاجم شدید اقتصادی علیه ما دارندومدیران باید در این جنگ اقتصادی برای پیگیری برنامه ها عزم جدی داشته باشند.
او ادامه داد:تولید در استان ها از نشانه های هدفگذاری دشمن است و معاونین استان ها باید رفع موانع تولید را برای تسهیل امور سرلوحه کار خود قرار دهند.
صادقی با اشاره به اینکه وزارت صنعت در تمامی شاخص ها رتبه بالایی را در بین وزارتخانه های دیگر کسب کرده است گفت: وزارت صنعت در مبارزه با فساد پیشرفت چشمگیر ی داشته است.
مدیر کل بازرسی وزارت صنعت به نظارت دقیق بر عملکرد زیر مجموعه ها اشاره کرد و گفت: عمده تخلفات در حوزه کارشناسی اتفاق می افتدو باید مدیران نظارت بیشتری داشته باشند تا این تخلفات صورت نگیرد.

منبع :شاتا

لینک کوتاه

برچسب ها :

0 نظر

ارسال دیدگاه