امروز: آخرین بروزرسانی:

رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان در جلسه تنظیم بازار استان گیلان گفت:

قیمت کالاهای اساسی بصورت روزانه رصد می شود

0

view

عباس تابش در نشست ستاد تنظیم بازار گیلان در رشت درخصوص وضعیت تامین و عرضه شکر هم در بازار گفت: با اعلام کارگروه تنظیم بازار، شکر به اندازه کافی به استانها تخصیص یافته است و نگرانی های گیلان در خصوص کمبود شکر در روزهای اخیر بررسی می شود.

قیمت کالاهای اساسی بصورت روزانه رصد می شود

به گزارش "گسترش تولید و تجارت" عباس تابش، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان با حضور در نشست ستاد تنظیم بازار گیلان گفت: قیمت 100 قلم کالا روزانه در کشور رصد می شود.

عباس تابش افزود: بر اساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار کشور، قیمت برخی از کالاها تعیین شد که از امروز برای اجرا به استان ها ابلاغ می شود.

وی تاکید کرد: بر اساس پیشنهاد وزارت جهاد کشاورزی قیمت هر کیلوگرم گوشت مرغ برای مصرف کننده در بازار 12هزار و 900تومان، قیمت مرغ زنده 8هزار و800تومان، قیمت هر قطعه جوجه یکروزه 2هزار و 250 تومان و قیمت هر کیلوگرم تخم مرغ هم 7500تومان است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان تاکید کرد: این قیمت ها مصوب است و با متخلفان برخورد می شود.

وی با اشاره به شایعه افزایش قیمت گندم و نان افزود: تا این لحظه تغییری در قیمت این 2کالا نداریم.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان در ادامه خبری هم برای چایکاران داشت.

عباس تابش گفت: ارز دولتی واردات چای خشک حذف و برای این کار ارز نیمایی اختصاص می یابد.

وی تاکید کرد: امکان اختصاص ارز دولتی برای واردات چای وجود نخواهد داشت و تولیدکنندگان داخل نگران رکود تولید خود نباشند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان به نرخ حق العمل کاری شالیکوبی ها هم اشاره کرد و گفت: امسال درخواستی برای تغییر این نرخ نشده و نرخ مصوب برای شالیکوبی ها همانند پارسال است.

منبع:  واحد روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان

لینک کوتاه

برچسب ها :

0 نظر

ارسال دیدگاه