امروز: آخرین بروزرسانی:

مجموعه وزارت صمت در شرایط جدید جنگ اقتصادی با تمام توان و اعتقاد پای کار آمدند

ارسال شده توسط توسط زینب ذکی زاده 0

view

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه امام خمینی (ره) فصل جدیدی از تاریخ ملت ایران را رقم زدند، گفت:مجموعه وزارت صمت در شرایط جدید جنگ اقتصادی با تمام توان و اعتقاد پای کار آمدند.

مجموعه وزارت صمت در شرایط جدید جنگ اقتصادی با تمام توان و اعتقاد پای کار آمدند

به گزارش گسترش تولید و تجارت، رضا رحمانی در آیین تجدید میثاق با آرمانهای امام خمینی(ره) در گفتگو با خبرنگاران بیان کرد: یقینا امام خمینی(ره) تاریخ این کشور را با انقلاب و نظامی که پایه گذاری شده است، عوض کردند و فصل جدیدی از تاریخ ملت ایران را رقم زدند.

ادامه راه امام و شهدا یکی از رسالت های اصلی همه ما است

وی با بیان اینکه همه ما مدیون و مرهون امام امت و خون شهدای عزیزمان هستیم، تصریح کرد: حصرت امام با تدبیر شان و شهدا با جان فشانی هایشان این انقلاب و نظام را بنا نهادند و ادامه این راه یکی از رسالت های اصلی همه ما است.

رشد تولیدات کشور در برخی رشته ها در این چهل ساله بیش از ۱۰۰ برابر شده است

وزیر صنعت، معدن و تجارت در بخش دیگری از سخنان خود، اضافه کرد: در چهل و یک سال گذشته حوزه صنعت و تولیدات صنعتی و معدنی یکی از بخش های قابل توجه عملکردی جمهوری اسلامی ایران بوده است و رشد تولیدات کشور در برخی زمینه ها در این چهل ساله بیش از ۱۰۰ برابر شده است.

رحمانی در ادامه بیان کرد: پیشرفت علمی، فنی، رشد تولید و خودکفایی و قطع وابستگی و تامین نیازهای مردم یکی از دستاوردهای قابل توجه انقلاب اسلامی بوده است.

وی گفت: خانواده بزرگ صنعت، معدن و تجارت در حال حاضر ادامه راه امام راحل را در حفظ نظام و خدمت به مردم و پیروی از ولایت و رهبری می دانند.

مجموعه وزارت صمت در شرایط جدید جنگ اقتصادی با تمام توان و اعتقاد پای کار آمدند

وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: این مجموعه در شرایط جدید جنگ اقتصادی که دشمنان شروع کرده اند با تمام توان و اعتقاد پای کار آمدند و تلاش کردند.

رحمانی در ادامه تصریح کرد: امروز رشد تولید و آرامش نسبی که در فرآیندهای تولید و بازار داریم همه مرهون فداکاری همین خانواده بزرگ است و امروز نیز با استعانت از روح حضرت امام و شهدای والامقام با جدیت بیشتری در جهت آرمانهای امام و شهدا و حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمت به مردم تلاش خواهیم کرد.

وی در خصوص نقش اصناف در انقلاب نیز گفت: اصناف یکی از پایه های اصلی انقلاب بوده اند و در تداوم و حفظ آن نیز همین نقش مهم را دارند.

نقش اصناف در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال جنگ تحمیلی بی بدیل بوده است

وزیر صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: نقش اصناف در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال جنگ تحمیلی بی بدیل بوده است و این نقش را کماکان بر عهده دارند.

گفتنی است که بمناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، وزیر، مدیران ارشد و کارکنان مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت به همراه بخش خصوصی امروز سه شنبه ۱۵ بهمن ماه با آرمان های امام راحل تجدید میثاق کردند.

منبع : شاتا

لینک کوتاه

برچسب ها :

0 نظر

ارسال دیدگاه