امروز: آخرین بروزرسانی:

نخستین‌رویداد‌مهم‌تجاری‌و‌بازرگانی ایران‌پس از پیوستن‌به‌اتحادیه اقتصادی‌اوراسیا

ارسال شده توسط توسط زینب ذکی زاده 0

view

به همت اتاق بازرگانی مشترک ایران و ارمنستان اولین رویداد مهم تجاری در زمینه صنایع غذایی و آشامیدنی و با هدف توسعه صادرات خدمات، کالا و محصولات ایرانی در این حوزه برگزار می شود.

نخستین‌رویداد‌مهم‌تجاری‌و‌بازرگانی ایران‌پس از پیوستن‌به‌اتحادیه اقتصادی‌اوراسیا

به گزارش گسترش تولید و تجارت، این اتاق تصمیم دارد تا جهت توسعه بازارهای صادراتی محصولات صنایع غذایی و آشامیدنی در سه بخش مواد اولیه و محصولات کشاورزی، ماشین آلات و تجهیزات، محصولات نیمه آماده و آماده، خدمات فنی و مهندسی، اقدام به برگزاری اولین «نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی و آشامیدنی ایران و ارمنستان» نماید.
با توجه به مرز مشترک و روابط سیاسی و فرهنگی مثبت میان دو کشور، مشارکت در این رویدادها می تواند نقطه عطفی در گسترش بازارهای صادراتی ایران باشد. از سوی دیگر پیوستن ایران به اتحادیه اقتصادی اوراسیا و فرصت پیش آمده برای دسترسی به بازار ۲۵۰ میلیون نفری این حوزه، با توجه به تعرفه های ترجیحی اعلام شده، نوید بخش این موضوع است که شرکت های فعال و توانمند ایرانی در حوزه کشاورزی، صنایع غذایی و آشامیدنی می توانند از این پس می توانند حضور فعال و نقش پررنگ تری را در منطقه ایفا نمایند. فرصتی که می تواند به تداوم حضور شرکت های ایرانی، در دست گرفتن بازار منطقه و حذف کشورهای رقیب بیانجامد.
حضور در این نمایشگاه می تواند کمک شایانی به شناخت بازارهای منطقه از توانمندی های صنایع ایرانی در این حوزه نموده و شرکت های ایرانی با مشارکت در این نمایشگاه می توانند از فرصت معرفی کالا و محصولات و خدمات و همچنین آشنایی مستقیم و بیواسطه با تجار و نمایندگان حوزه اوراسیا، استفاده نمایند. در حاشیه این نمایشگاه، جلسات مذاکرات تجاری برای مشارکت کنندگان نیز تدارک دیده شده است.
«نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی و آشامیدنی ایران و ارمنستان» در تاریخ ۱۷-۱۴ آذرماه سال جاری در شهر ایروان ارمنستان و مرکز نمایشگاهی ایروان اکسپو برگزار می شود.
لذا علاقه‌مندان می توانند جهت ثبت نام و ارسال اطلاعات خود به منظور برگزاری جلسات B2B، با دبیرخانه اجرایی این نمایشگاه به شماره تلفن ۸۸۹۴۸۵۹۱ تماس حاصل نمایند.

منبع : پایگاه خبری صنعت غذا

لینک کوتاه

برچسب ها :

0 نظر

ارسال دیدگاه