امروز:
  • دلار 241,030 ریال
  • یورو 285,440 ریال
  • پوند 343,050 ریال
  • دلار کانادا 199,850 ریال
  • درهم 631,000 ریال
  • لیر 28,700 ریال
  • یوان 37,900 ریال
  • ین 226,500 ریال

مدیرعامل شرکت نساجی ایران پوپلین تشریح کرد:

از رشد بیش از دو برابری تولید در بخش ریسندگی تا جذب پرسنل جدید در آینده نزدیک و هدف گذاری در توسعه ی بازار و جذب بازارهای فرامرزی

0

view
از رشد بیش از دو برابری تولید در بخش ریسندگی تا جذب پرسنل جدید در آینده نزدیک و هدف گذاری در توسعه ی بازار و جذب بازارهای فرامرزی

به گزارش "گسترش تولید و تجارت" علی جهانگیر که تحصیل کرده ی رشته مهندسی نساجی، عضو هیات علمی و مدیر گروه رشته مهندسی نساجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان، رئیس مرکز تحقیقات فرش ماشینی (از سال ۹۶ تا ۹۹)، مدیر ارشد آزمایشگاه همکار استاندارد نساجی و فرش ماشینی است سابقه مدیریت در کارخانجات فرش ماشینی و عضو هیات مدیره کارخانجات مخمل و ابریشم کاشان را در کارنامه فعالیتی خود دارد.

وی که هم اکنون مدیرعامل شرکت نساجی ایران پوپلین است تازه ترین تحولات و برنامه های آتی این واحد صنعتی دیرپای صنعت نساجی ایران را تشریح کرد.

تولید بخش ریسندگی به زودی به 5 تن در روز خواهد رسید

وی با اشاره به اینکه از اواخر آبان ماه ۹۹ در شرکت ایران پوپلین مشغول به فعالیت شده است افزود: آن زمان که به این شرکت ملحق شدم تولید ریسندگی روزانه حدود ۲۴۰۰ کیلوگرم بود و تعداد دستگاه های بافندگی که در حال کار بودند کمتر از ۵۰ دستگاه و سالن های رنگرزی و تکمیل تقریبا تعطیل بودند.

جهانگیر افزود: ولی امروز به همت همکاران متعهد و دلسوز ایران پوپلین تولید سالن ریسندگی از مرز ۴۰۰۰ کیلوگرم گذشته و تا چند روز دیگر به ۵۰۰۰ کیلو در روز خواهد رسید.

 شرکت ایران پوپلین، پتانسیل چاپ و رنگرزی انواع پارچه های کم عرض و عریض با کیفیت عالی را دارد

وی همچنین تصریح کرد: با تلاش پرسنل زحمتکش سالن بافندگی تعداد دستگاه های بافندگی در حال کار ۱۳۹ دستگاه شده است و سالن رنگرزی و تکمیل اورهال و راه اندازی دستگاه های سفیدگری بزرگ و کوچک (به منظور تولید ملحفه ای سفید عریض و کم عرض با کیفیت عالی)، اورهال دستگاه چاپ اشتورک برای چاپ پارچه های کم عرض، اورهال دستگاه چاپ زیمر برای چاپ پارچه های ملحفه ای عریض، آماده سازی دستگاه رنگرزی ترموزول(به منظوررنگرزی دوفاز پلی استر و پنبه یا ویسکوز به طور همزمان) و . . . باعث شده تا شرکت ایران پوپلین پتانسیل چاپ و رنگرزی انواع پارچه های کم عرض و عریض را با کیفیت عالی داشته باشد.

با بازسازی و تعمیرات دستگاه های تولید، جذب پرسنل خواهیم داشت

وی  در مورد بازسازی و تعمیرات دستگاه های سالن های مختلف تولید و برنامه های آینده این شرکت بزرگ نساجی گفت: خیلی از دستگاه های ریسندگی، بافندگی و تکمیل تعمیر و اورهال شده است. ولی هنوز هم دستگاه های زیادی به دلیل نداشتن قطعات و عیوب مختلف بلا استفاده مانده، که باید طبق یک زمان بندی مشخص و اختصاص بودجه ی مورد نیاز، آنها هم به خط تولید اضافه شوند، که در صورت محقق شدن این موارد، نیازمند جذب پرسنل بیشتری در کارخانه خواهیم بود.

طرح افزایش سرمایه ایران پوپلین در مراحل اجرایی بسر می برد/ نگاه به بازارهای صادراتی هدف بعدی ما است

مدیرعامل شرکت نساجی ایران پوپلین با ابراز خرسندی از پرداخت حقوق های عقب افتاده پرسنل و به روز شدن پرداخت ها گفت: سنوات پرسنل هم خوشبختانه از سال ۹۲ تا پایان ۹۸ پرداخت شده است.

جهانگیر در ادامه با اشاره به زیان انباشته شرکت و معضلات و مشکلاتی که طی سال های گذشته این شرکت با آن مواجه بوده تصریح کرد: برای جبران این مشکلات، طرح افزایش سرمایه شرکت به میزان 170 میلیارد تومان با همراهی گروه سرمایه گذاری توسعه ملی و همکاری هلدینگ توسعه نگاه پویا  شکل گرفت و هم اکنون مراحل اجرای این طرح در حال انجام است.

 وی افزود: امیدواریم که به زودی مبلغ تصویب شده به شرکت تحویل شود تا کلیه بدهی های شرکت به سازمان های خدماتی، دارایی، بانک ها و اشخاص حقیقی و حقوقی پرداخت شود و دستگاه های بیشتری هم به خط تولید اضافه شوند.

وی ابراز امیدواری کرد: انشالله با تمرکز مدیریت و همت پرسنل زحمتکش این واحد صنعتی بزرگ و دیرپای گیلان بر ارتقا کیفی و کمی محصولات همت بیشتری گمارده شود تا علاوه بر تامین نیاز داخلی بتوانیم نگاهی به صادرات و توسعه ی بازارهای فرامرزی هم داشته باشیم.
جهانگیر با تاکید بر شرایط سخت اقتصادی و مشکلات موجود در عرصه تولید تصریح کرد: انتظار داریم مسئولان محترم استان هم در کنار خانواده ی با اصالت ایران پوپلین باشند تا به لطف خدا و با کمک هم از این دوران، به سلامت گذر کنیم و روزهای بهتری را برای صنعت نساجی گیلان رقم بزنیم. اقتباس از: توسکانیوز

 

لینک کوتاه

برچسب ها : ,

0 نظر

ارسال دیدگاه