امروز:
  • دلار - ریال
  • یورو ریال
  • پوند ریال
  • دلار کانادا ریال
  • درهم ریال
  • لیر ریال
  • یوان ریال
  • ین ریال

بازنشسته منتخب تامین اجتماعی گیلان، نمونه ملی معرفی گردید

0

view

به دنبال انتخاب و معرفی چهره های برتر استانی از بین بازنشستگان تامین اجتماعی همزمان با روز خانواده و تکریم بازنشستگان، محمد رسول سماکچی منتخب گیلانی به عنوان بازنشسته ملی معرفی و حسب برنامه ریزی به عمل آمده در آئین ویژه ای با حضور مقامات کشوری مورد تجلیل قرار خواهد گرفت.

 

بازنشسته منتخب تامین اجتماعی گیلان، نمونه ملی معرفی گردید

به گزارش "گسترش تولید و تجارت"، از سازمان تامین اجتماعی استان گیلان، از بین 100 بازنشسته و مستمری بگیر نمونه استانی که به استناد شاخص های تبیینی همزمان با روز خانواده و تکریم بازنشستگان شناسایی و معرفی گردیده بودند تعداد 15 نفر برتر حائز بالاترین امتیازات به عنوان بازنشستگان نمونه ملی مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

بر اساس این گزارش، استان گیلان به عنوان یکی از پیشتازان موفق این بخش با چهره های نمونه و شاخص در زمینه های مختلف در سالیان متمادی همواره دارای سهمیه در بین منتخبین ملی بوده و در سالجاری نیز آقای محمد رسول سماکچی به عنوان نمونه ملی برگزیده و حسب هماهنگی های انجام شده ، در آئینی که همزمان با دهه فجر با حضور وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل سازمان و جمعی از مسئولین کانون عالی بازنشستگان برگزار خواهد شد به اتفاق 9 بازنشسته و 5 بازمانده و ازکارافتاده منتخب از سایر استانها مورد تجلیل قرار خواهد گرفت.

بیش از 35 سال بیمه پردازی ، کارآفرینی، فعالیت های اجتماعی در حوزه کارفرمایی و عضویت در هیات رئیسه خانه صنعت و معدن و کانون کارفرمایی ، انتشار یادداشتها و مقالات اقتصادی ، اجتماعی و تحلیلی از شرایط عرصه های تولید و صنعت و سازمان تامین اجتماعی و ... ، تربیت فرزندان شایسته با موفقیت های علمی تحصیلی برجسته، همکاری با موسسات خیریه و عام المنفعه و تدریس دانشگاهی ، عضویت در بسیج جامعه کارگری و ... بخشی از ویژگی های این منتخب بر اساس شاخصهای تعیین شده بوده است. 

خاطر نشان میسازد در آئین انتخاب مستمری بگیران نمونه استان گیلان در مردادماه سالجاری از شش چهره برگزیده تجلیل صورت گرفته بود.

منبع: تامین اجتماعی استان گیلان   

لینک کوتاه

برچسب ها :