امروز: آخرین بروزرسانی:

صنوف زیادی قابلیت بازگشایی را دارند

0

view

رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان گفت: معتقدیم برخی از صنوف قابلیت قرار گرفتن در لیست مشاغل گروه یک را داشته و یا مرتبط با آن مشاغل بوده و تعطیلی آنها موجب عسر و حرج مصرف کننده خواهد شد.

صنوف زیادی قابلیت بازگشایی را دارند

به گزارش "گسترش تولید و تجارت"جلال الدین محمد شکریه رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان ضمن استقبال از پیشنهاد ستاد کرونای گیلان مبنی بر تنزل محدودیت های صنوف، ابراز امیدواری کرد:  این مساله در قالب ابلاغ رسمی به اتاق اصناف اعلام شود.

وی ادامه داد: ما معتقدیم برخی از صنوف قابلیت قرار گرفتن در لیست مشاغل گروه یک را داشته و یا مرتبط با آن مشاغل بوده و تعطیلی آنها موجب عسر و حرج مصرف کننده خواهد شد.

شکریه افزود: تعدادی از صنوف تولیدی یا خدمات فنی و بسیاری از صنوف توزیعی قابلیت بازگشایی و قرارگرفتن در گروه یک را دارند.

رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان تصریح کرد: مشاغلی که از نظر اتاق اصناف قابلیت بازگشایی دارند به تفکیک به فرمانداری رشت اعلام و امیدواریم با لحاظ کردن این مهم هم مشکل تعداد بیشتری از اصناف حل و هم برخورداری مردم عزیز از خدمات بیشتر فراهم گردد.

شکریه در خاتمه گفت: امیدواریم مردم عزیز و شهروندان گرامی، عدم مسافرت در این روزها را سرلوحه امور خود قرار داده و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی در فروشگاه های بزرگ در زمان توزیع کالاهای کمیاب، به اجرای سیاست های ستاد ملی کرونا کمک نمایند.

گفتنی است روز گذشته؛ جانشین رئیس ستاد مقابله با کرونا در گیلان گفته بود: در ستاد استان به فرماندار رشت مجوز داده شد تا طی تبادل نظر با اصناف، بسیاری از مشاغلی که تردد و یا اجتماع در آنها کمتر صورت می گیرد را جزو مشاغل دسته اول محاسبه کرده تا شاهد بازگشایی بیشتر این مشاغل باشیم.

قاسم نژاد تصریح نموده بود: ما تابع دستورالعمل های ستاد ملی کرونا هستیم و هر اندازه که پایبندی مان به دستورالعمل ها بیشتر باشد، سطح تعریف شده در میزان محدودیت های صنوف و ادارات تنزل پیدا خواهد کرد و گشایش ها بیشتر خواهد شد.

 

 

لینک کوتاه

برچسب ها : ,

0 نظر

ارسال دیدگاه