امروز:
  • دلار - ریال
  • یورو ریال
  • پوند ریال
  • دلار کانادا ریال
  • درهم ریال
  • لیر ریال
  • یوان ریال
  • ین ریال

دومین کنفرانس بین المللی بهینه‌سازی سیستم‌های تولیدی و خدماتی آغاز به کار کرد

0

view

دومین کنفرانس بین المللی بهینه سازی سیستم های تولیدی و خدماتی با حمایت علمی ۴ انجمن کشوری و با حضور اساتید برجسته بین المللی از صبح امروز آغاز به کار کرد.

دومین کنفرانس بین المللی بهینه‌سازی سیستم‌های تولیدی و خدماتی آغاز به کار کرد

به گزارش "گسترش تولید و تجارت" دبیر دومین کنفرانس بین المللی بهینه سازی سیستم های تولیدی و خدماتی با بیان اینکه این کنفرانس با هدف ترویج تحقیقات کاربردی در کلیه بخش ها و سیستم های صنعتی خدماتی و انواع مختلف کسب و کار به صورت میان‌رشته‌ای برگزار شده است، اظهار کرد: فراهم آوردن امکان هم‌اندیشی و تبادل نظر آگاهانه در شاخه های مختلف رشته مهندسی صنایع و آشناسازی صنایع با روش‌های علمی-مهندسی صنایع در بخش های مختلف صنعت و خدمات رسد فعالیت های علمی در حوزه مهندسی صنایع و دستیابی به آخرین یافته های پژوهشی از دیگر اهداف برگزاری این کنفراس است.
دکتر حمزه امین طهماسبی افزود: محورهای اصلی این کنفرانس شامل حوزه‌های مختلف استفاده از ابزارهای بهینه‌سازی به صورت عام و خاص است و محور های خاص آن شامل بهینه سازی در صنعت و خدمات شامل مدیریت پروژه، مدیریت کیفیت و بهره‌وری، مدیریت نگهداری و تعمیرات، لجستیک و زنجیره تامین، برنامه ریزی تولید و کنترل موجودی می باشد.
وی افزود: جدیدترین گرایش های مهندسی صنایع شامل سیستم های سلامت، سیستم های انرژی، سیستم‌های مالی، صنعت بورس و بیمه را در بر می‌گیرد که از محورهای آن می‌توان به بهینه سازی در علوم مهندسی، داده کاوی، محاسبات نرم و نرم افزاری و بهینه سازی غیرقطعی تصمیم گیری چند معیاره و نظریه بازی اشاره کرد.

حضور اساتید بین المللی و حمایت 4 انجمن علمی کشوری از دومین کنفرانس بین المللی بهینه سازی سیستم های تولیدی و خدماتی
وی تصریح کرد: این رویداد بین‌المللی با حمایت علمی ۴ انجمن کشوری شامل انجمن مهندسی صنایع ایران، انجمن مدیریت کیفیت ایران، انجمن سیستم های هوشمند ایران و جمعیت ایرانی پیشبرد ارتباط صنعت و دانشگاه و تحت حمایت پایگاه استنادی علوم جهان اسلام در روزهای 24 و 25 آبان ماه برگزار می شود.
دبیر دومین کنفرانس بین المللی بهینه سازی سیستم های تولیدی و خدماتی با اشاره اینکه به حضور اساتید معتبر بین المللی به عنوان سخنران کلیدی از کشورهای اسپانیا و انگلستان مالزی و کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران فرصتی برای آشنایی با پژوهش های روز این حوزه است، خاطر نشان کرد: بر خود لازم می دانم از تمامی اساتید گرانقدر از دانشگاه های معتبر کشور که در قالب کمیته علمی با دبیرخانه کنفرانس همکاری داشتند کمال سپاس را به جا آورم.
دکتر امین طهماسبی تصریح کرد: امیدوارم برگزاری این کنفرانس بتواند با معرفی آخرین دستاوردها و تجارب جامع علمی و صنعتی در مدیریت کسب و کار در شرکت ها ضمن کمک به معیشت و رفاه عمومی اقشار مختلف جامعه به توسعه و پیشرفت کشور عزیزمان منجر شود.

گفتنی است محققان، دانشجویان و علاقمندان جهت حضور در نشست های تخصصی این کنفرانس می توانند از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

http://copss.guilan.ac.ir/2022/Home/NewsContent?id=2038

 

لینک کوتاه

برچسب ها :

0 نظر

ارسال دیدگاه