امروز: آخرین بروزرسانی:

پیام رئیس سازمان صمت گیلان در آستانه روز ملی صادرات؛

صادرات در شرایط فعلی، به معنای پیروزی در جنگ تمام عیار اقتصادی است

0

view

فرهاد دلق پوش با توجه به فرا رسیدن 29 مهر روز ملی صادرات با صدور پیامی از صادرکنندگان استان گیلان تقدیر کرد و از صادرات بعنوان پیروزی در جنگ تمام عیار اقتصادی در این شرایط تحریمی یاد کرد.

صادرات در شرایط فعلی، به معنای پیروزی در جنگ تمام عیار اقتصادی است

به گزارش "گسترش تولید و تجارت" به نقل از  روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، فرهاد دلق پوش با توجه به فرا رسیدن 29 مهر روز ملی صادرات با صدور پیامی از صادرکنندگان استان گیلان تقدیر کرد و از صادرات بعنوان پیروزی در جنگ تمام عیار اقتصادی در این شرایط تحریمی یاد کرد.

متن پیام رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان بدین شرح می باشد: 

بسمه تعالی

صادرات و توسعه فزاینده آن، در شرایط تحریمی به معنای اقتدار ایران در سطح بین المللی و نفوذ در فرآیند اقتصاد جهانی علیرغم دسیسه های متعدد خصمانه استکبار در یک کلمه یعنی پیروزی افتخارآمیز در جنگ تمام عیار اقتصادی است.

رشد 24 درصدی صادرات گیلان در سال 1398 که به همت تجار و تولیدکنندگان و فعالین بخش صادرات انجام شد، قطعا دشمن شکن بود. البته افزایش 39 درصدی شش ماهه نخست امسال نیز نشانگر بالندگی و پویایی مناسب فعالیت های صادراتی در استان گیلان است که امیدوارم به فضل پروردگار منان، همت و عزم راسخ غیرت مندان اقتصادی گیلان، به صادرات هدف گذاری شده 600 میلیون دلاری تا پایان سال جاری دست یابیم.

بیست و نهم مهرماه؛ روز ملی صادرات را فرصتی برای تحسین و قدردانی از جهادگران نبرد میدان اقتصادی می دانم و به این بهانه، حمایت همه‌جانبه خویش را برای رفع موانع پیش‌رو، بهبود فضای کسب و کار، توسعه زیرساخت‌ها، پیگیری اصلاحات لازم در سیاست‌های اقتصادی در جهت تقویت صادرات غیرنفتی را اعلام می دارم و در راستای اجرای فرامین رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، برون گرایی اقتصاد با محوریت توسعه صادرات غیرنفتی را نسخه‌ای شفابخش برای درمان بیماری‌های کنونی اقتصاد دانسته و با همدلی و هم افزایی فعالین اقتصادی استان همه توان خود را برای فراهم نمودن بستر مناسب تحقق این هدف والا به کار گرفته‌ و از جهادگران اقتصادی نیز همراهی بیش از گذشته برای تلاش، کوشش و ارتقای بهره‌وری و نیل به هدف گذاری پیش بینی شده، جهت بلند آوازه ساختن نام ایران و محصولات ایرانی در بازارهای جهانی، خاورمیانه و حتی کشورهای اروپایی و علیرغم رفتارهای تبعیض‌آمیز استکبار و همه مشکلاتی که صادرکنندگان عزیز ما در این مسیر با آن مواجه اند را به عنوان هدفی دست‌یافتنی انتظار دارم.

با آروزی توفیق و سربلندی

فرهاد دلق پوش- رئیس سازمان صمت گیلان

 

"گسترش تولید و تجارت" نیز پیشاپیش فرارسیدن روز ملی صادرات را به تمامی فعالان ارجمند عرصه تجارت تبریک و تهنیت عرض می نماید.

 

لینک کوتاه

برچسب ها :

0 نظر

ارسال دیدگاه