امروز:
  • دلار - ریال
  • یورو ریال
  • پوند ریال
  • دلار کانادا ریال
  • درهم ریال
  • لیر ریال
  • یوان ریال
  • ین ریال

رییس اتاق بازرگانی و صنعت آستراخان روسیه در مراسم افتتاح نمایشگاه توانمندی های صادراتی اوراسیا در منطقه آزاد انزلی ؛

نمایشگاه ها منشا توسعه همکاری های اقتصادی هستند

0

view

نمایشگاه توانمندی های اقتصادی اوراسیا با مشارکت ۴۰ شرکت داخلی، عصر امروز با حضور روسای اتاق بازرگانی گیلان و آستراخان روسیه و مسئولان منطقه آزاد انزلی، صنایع، شهرک های صنعتی و فعالان بخش خصوصی افتتاح شد.

نمایشگاه ها منشا توسعه همکاری های اقتصادی هستند

به گزارش "گسترش تولید و تجارت" در جریان افتتاح نمایشگاه اوراسیا در منطقه آزاد انزلی، استانیسلاو سینچنکو رییس اتاق بازرگانی و صنعت آستراخان روسیه ضمن قدردانی از همتای ایرانی خود در اتاق بازرگانی گیلان برای دعوت به استان، از برگزاری نمایشگاه توانمندی های صادراتی اوراسیا به عنوان یک فرصت برای توسعه همکاری های اقتصادی یاد کرد و گفت: نمایشگاه منشا توسعه همکاری های اقتصادی است.

رییس اتاق بازرگانی و صنعت آستراخان افزود: این نمایشگاه بزرگ با نمایش توانمندی های خوبی در بخش های مختلف تولید برگزار شده است که غرفه های حاضر می توانند فرصت حضور در بازار روسیه را برای کالاها و تولیدات خود فراهم کنند.
وی گیلان و آستراخان را استان فرصت های اقتصادی برای دو کشور ایران و روسیه ذکر کرد و افزود: در این دو استان مزیت های اقتصادی فراوانی وجود دارد و قطعا برگزاری نمایشگاهها در دو استان زمینه جدیدی برای گسترش همکاری ها فراهم خواهد کرد.
روسیه به شدت به دنبال کالاهای با کیفیت ایرانی است
رییس اتاق بازرگانی گیلان هم در جریان افتتاح نمایشگاه توانمندی های صادراتی اوراسیا در منطقه آزاد انزلی، با اشاره به اینکه کالاهای ایرانی فرصت حضور بسیار خوبی در بازار روسیه دارند که در صورت توجه به کیفیت و مطالعه از بازار مصرف روسیه می تواند حضور موثرتر و پیوسته ای را در این بازار بزرگ به همراه داشته باشند گفت: حضور آقای سینچنکو رییس اتاق بازرگانی و صنعت آستراخان در گیلان که با هدف بازدید از زیرساخت های اقتصادی و توانمندی های بخش صنعت استان و افتتاح این نمایشگاه صورت گرفت، می تواند زمینه صادرات کالاهای ایرانی در بازار روسیه را بیش از پیش فراهم کند.
وی سطح شرکت های حاضر در نمایشگاه را از شرکت های موفق در عرصه تولید و صنعت عنوان کرد و با اشاره به عملکرد موفق مجری نمایشگاه در ایجاد هماهنگی در برپایی نمایشگاه خاطر نشان کرد: گیلان یکی از استان های معین تجارت با روسیه است و از همین رو استان گیلان و آستراخان سابقه دیرینه تجاری با یکدیگر دارند و این نمایشگاه برای توسعه همکاری های اقتصادی و صادراتی مهم است.
در ابتدای این مراسم رسول آذر مجری نمایشگاه و مدیر عامل شرکت نمایشگاهی بین المللی داتیس ضمن قدردانی از همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی، اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی گیلان، شرکت شهرک های صنعتی استان و دست اندرکاران برپایی نمایشگاه گفت: ۴۰ شرکت از استان های مختلف کشور به مدت ۴ روز از ۴ تا ۷ بهمن ماه در این نمایشگاه، کالاها و توانمندی‌های خود را به نمایش گذاشته اند.
به گفته وی در مدت حضور شرکت های روسی در گیلان به همت اتاق بازرگانی استان، مذاکرات تجاری بین طرفین انجام شد.

لینک کوتاه

برچسب ها :

0 نظر

ارسال دیدگاه